STREDNE POKROČILÍ 2 /porkač. kurz/ PDF Tlač Email

 -  pokračovací kurz pre tých, ktorí absolvovali kurz SP1 a ovládajú prvky /viď.úplne dole/. Deň a čas kurzov ostáva nezmenený!                             

 

TERMÍNY ZÁPISOV: 

18.9.2017od 18.40h.Misijný dom, Skuteckého 4
25.9.2017od 18.40h.

PRVÁ HODINA + ZÁPIS: 18.9.2017 o 18.40h./už sa tancuje/

V prípade, že sa Vám nedá prísť na zápis, môžete sa prihlásiť do kurzu na ďalších hodinách! :-)

Kedy: 
  PONDELKY od 17.30 - 18.30 hod.                   
Kde:    MISIJNÝ DOM, Skuteckého 4, B.Bystrica (oproti kinu Hviezda)
Cena:      30,- €   / 8 hodín/

UPOZORNENIE: Vynechané hodiny /kurzy/ - NENAHRÁDZAME!

   

Oblečenie a obuv na kurzoch: - športové, voľné oblečenie a obuv (v čom sa dobre cítite a dobre sa Vám tancuje).

Odporúčame si nenosiť na kurzy šperky /prstene, retiazky.../.!!!

 


 

  

 


ABSOLVOVANÉ PRVKY:

 

- ZÁKLADNÝ KROK, TOČKY DOPRAVA,DOĽAVA, kombinácie v páre

- GUAPEA

- DILE QUE NO

- ENCHUFLE

- EXHIBELA /double/

- ENCHUFLE DOUBLE

- BANQUITO 

- ADIOS CON LA HERMANA /PRIMA CON LA HERMANA/ 

- EL UNO

- KENTUCKY

- SIETE 

- VACILA, VACILALA /+tlesk/

- EVELIN  

- EL DEDO

- SOMBRERO 

- EL DOS

- MONTAGNA 

- TOCALE LA"T" 

- JUANA LA CUBANA 

- BALSERO 

- UN BESO

- COCA COLA 

- SIETE MODERNO

- SETENTA 

- 3x ENCHUFLE 

- ABANICO 

- BEBE 

- SIETE LOCO 

- ENDREDALA 

- ŠKRTIČKA 

- REGISTRALA   

- LA HAVANA 

- CLUB TACO 

- EL MOSTRO 

- SETENTA NUEVE 

- GUAPEA /2x po priestore, 2x s tapom, 2x cha-cha-cha/ 

- ENCHUFLE /obiehačky okolo chlapa + škrtička/ 

- SOMBRERO DOBLE

 - LA TIJERA

- NOVENTA

- ELOY 

- EL NINO

- SETENTA AL REVES 

- TORBELINO

- LA MAYIA  

- LA CUÑADA

- PULPO 

 

 

 


 

 

 

 

MENNÝ ZOZNAM ABSOLVENTOV kurzov v BB - MP2:

 

ČABÁK Pavol
DROZDOVÁ Katka
GEIST Róbert
GONDA Peter
HALIARSKA Jana
HALIARSKY Roman
CHAMULOVÁ Gabriela
KANOŠOVÁ Erika
KAPUSTÍKOVÁ Erika
KESZELI Peter
KRÍŽOVÁ Katarína
KRNÁČ Zdeno
KUBIŠ Michal
LANG  Richard
LIZOŇ Jakub
MALOVESKÁ Renáta
MALOVESKÝ Martin
MESÁROŠOVÁ Edita
OBOŇOVÁ Ivana
SEBÍN Juraj
SOLKOVÁ Katarína
STYK  Ľubomír
TELUCHOVÁ Monika
TRAJTEĽOVÁ Daniela
WALLNEROVÁ Ľuba

 

 

 

 
TOPlist