MIERNE POKROČILÍ 3 - pokračovací kurz PDF Tlač Email
  •  kurz pre tých, ktorí absolvovali kurz salsy pre MP1,2 alebo sa salse venujú min. 12 mesiacov! Deň a čas kurzov ostáva rovnaký ako predchádzajúce kurzy!

PARTNER NIE JE PODMIENKOU!                                 

 

TERMÍNY ZÁPISOV: 

20.9.2017od  20.00h.Misijný dom, Skuteckého 4

27.9.2017

od  20.00h.

PRVÁ HODINA 20.9.2017 o 20.00h./už sa tancuje/

V prípade, že sa Vám nedá prísť na zápis, môžete sa prihlásiť do kurzu na ďalších hodinách! :-)

 

Kedy:    STREDY od 20.00 - 21.00 hod.                   
Kde:    MISIJNÝ DOM, Skuteckého 4, B.Bystrica (oproti kinu Hviezda)
Cena:     30,- €   / 8 hodín/

UPOZORNENIE: Vynechané hodiny /kurzy/ - NENAHRÁDZAME!

    

Oblečenie a obuv na kurzoch: - športové, voľné oblečenie a obuv (v čom sa dobre cítite a dobre sa Vám tancuje).

Odporúčame si nenosiť na kurzy šperky /prstene, retiazky.../.!!! 

 

 


 


ABSOLVOVANÉ PRVKY:

 - ZÁKLADNÝ KROK, TOČKY ŽENY/CHLAPI

- PRECHYTAVANIE RUK, točka ženy /chlapi ruka za krk./ 

- ENCHUFLE 

- OBOJRUČ TOČKA + echnufle

- GUAPEA

- DILE QUE NO /2x guapea, základ, enchufle, 2x základ v uzavretom postavení, dile que no) 

- EXHIBELA /double/ 

- BANQUITO

- ADIOS CON LA HERMANA  

- EL UNO 

- KENTUCKY 

- EVELIN 

- EL DOS 

- SIETE 

- VACILA, VACILALA 

- EL DEDO

- SOMBRERO 

- MONTAGNA 

- TOCALE LA"T" 

- JUANA LA CUBANA 

- BALSERO 

- UN BESO 

- ENCHUFLE Y COCA COLA 

- SIETE MODERNO 

- SETENTA 

- 3x ENCHUFLE 

- ABANICO  

- SIETE LOCO

- BEBE 

- ENDREDALA 

- ENDREDALA COMPLICADO /2točky/

- ŠKRTIČKA 

- REGISTRALA   

- LA HAVANA 

- CLUB TACO 

- EL MOSTRO 

- SETENTA NUEVE 

- GUAPEA /2x po priestore, 2x s tapom, 2x cha-cha-cha/ 

- ENCHUFLE /obiehačky okolo chlapa + škrtička/ 

- SOMBRERO DOBLE 


 

Základy RUEDA DE CASINO :

    - DAME UNA, DAME DOS, DAME TRES 

    - ENCHUFLE /Double/ y dame

    - ECHEVERIA

    - UN FLY, FLY DOS, FLY TRES

    - NI PA TI , NI PA MI

    - PING PONG 

    - PELOTA UNA, DOS, TRES 

 

 


 

AMBRÓZOVÁ Mária
AMBRÓZOVÁ Danka
ANDRADE Gloria
ANTALÍK Milan
BAKSOVÁ Darina
BORBÉLYOVÁ Tatiana
ČUBOVÁ Denisa
DOBROTOVÁ Jana
FERENČÍKOVÁ Mariana
FLIEGA Peter
FRICKOVÁ Nikol
GARAJOVÁ Andrea
GÖRČIOVÁ Mária
HIMMEROVÁ Tatiana
JAĎUĎOVÁ Katarína
JAKUBOVIE Paula
KADUČÁK  Janko
KADUČÁKOVÁ Marika
KAFKOVÁ Zuzana
KAMESCH Martin
KLEMBÁROVÁ Milota
KMEČOVÁ Ľudmila
KMEŤOVÁ Ivana
KOČAJDA Jozef
KOČAJDOVÁ Dada
KOMORA Stanislav
KOMOROVÁ Ľubica
KONVIČNÝ Dušan
KRIŠTOFOVÁ Tatiana
KUŠÍKOVÁ Eva
LUKÁĆ Marek
MATEJKOVÁ Karin
MEDVECKÁ Monika
MELOCÍKOVÁ Jana
MESÁROŠOVÁ Mária
MIHALOVÁ Dáša
MICHÁLEK Matej
MOUNANI Miroslava
OLŠANSKÁ Daniela
PETROVIČOVÁ Eva
PILIAROVÁ Lucia
PODOBNÍKOVÁ Ivana
RAČKOVÁ Ľubica
RYBÁROVÁ Katarína
SIMANOVÁ Alenka
SLOBODNÍK Daniel 
STANČEKOVÁ Andrea
SUPUKA Igor
SUPUKOVÁ Katarína
ŠPERKA Stanislav
TAFERNEROVÁ Jana
TOMAN Michal
TRNOVSKÁ Iveta
TURZOVÁ Lucia
VERKINOVÁ Denisa
WAWRYCOVÁ Katarína

 


 

 
TOPlist